Nagelheffer /Curette spits LB-06
De STALENA LB-06 curette / nagelreiniger is een professioneel pedicure-instrument met twee uiteinden voor het reinigen van de nagelwal en onder de vrije nagelrand. Veilig, ergonomisch en corrosiebestendig.
STALENA Curette / Nagelreiniger LB-06 – Voor nagelwal en onder de vrije nagelrand
Dit professionele STALENA-instrument LB-06 met twee functionele uiteinden is ontworpen voor het grondig zuiver maken van de nagelwal en de ruimte onder de vrije nagelrand. Het instrument wordt aanbevolen voor professioneel pedicuregebruik.
De halfronde curette functioneert als nagelreiniger en is zo vormgegeven dat zowel de nagelplaat als de omliggende huid niet worden beschadigd. De gebogen nagelreinigervorm verhoogt het gebruiksgemak en maakt gecontroleerd werken mogelijk bij ingegroeide nagels en bij het verwijderen van droog eelt.
Het ergonomische handvat met antislipafwerking zorgt voor een stabiele en comfortabele grip tijdens de behandeling. Dankzij de afwerking met GOI-slijppasta beschikt dit instrument over een verhoogde corrosiebestendigheid. De LB-06 is vervaardigd uit hoogwaardig AISI 420 roestvrij staal en geschikt voor intensief professioneel gebruik.
Belangrijkste kenmerken
- Professioneel instrument met twee functionele uiteinden
- Geschikt voor het reinigen van de nagelwal en onder de vrije nagelrand
- Aanbevolen voor pedicurebehandelingen
- Halfronde curette / nagelreiniger
- Beschadigt de nagelplaat en huid niet
- Geschikt voor ingegroeide nagels
- Voor het verwijderen van droog eelt
- Gebogen nagelreinigervorm voor optimaal gebruiksgemak
- Antislip handvat voor uitstekende grip
- Extra corrosiebestendig door GOI-polijsting
- Gemaakt van AISI 420 roestvrij staal
Specificaties
- Referentie: LB-06
- Materiaal: Inox 30x13
- Lengte: 150 ± 2 mm
- Gewicht: 19 g
| Merk | Stalena |
|---|



